Doplnkové služby

Úprava obočia 

Formovanie obočia pinzetou 

Trvanie 15 min. 

Cena 5€

Farbenie obočia

Farbenie chĺpkov obočia farbou na peroxidovej báze

Trvanie 15 min. 

Cena 5€

Laminácia obočia:

obočie sa upraví, zafarbí a trvalo zafixuje do želaného tvaru, s možnosťou získať úplné nový tvar obočia. Efekt vydrží 4-8 týždňov.

Trvanie 60 min.

Cena 30€

Úprava prirodyenéch mihalníc:

LASH lifting 

Viditeľné predĺženie a zvýraznenie rias vďaka lifting prírodných mihalníc. Riasy sa zdvihnú od korienkov čím sa predĺžia a na farbením získajú výraznejší efekt. Riasy je možné bežne uotavivatvablicitvak je potrebné. Efekt vydrží až kým riasy nevyoadnu a nie sú nahradené novými, čo je cca 6-8 týždňov.

Na zákrok treba prísť odlíčená, bez umelých rias. Riasy sa odlíčia, odmastnia, zafixuju sa spodné riasy na ktorých sa zákrok nevykonáva, na vrchné viečko sa nanesie silikónová podložka vo veľkosti požadovaného efektu liftingu. Na podložku sa precízne zafixuju a vrchné riasy a nasleduje nanášanie séra na lifting rias, ktorý pozostáva v 3 krokoch. Na záver sa riasy nafarbia. 

Trvanie 60 min. 

Cena 50€

LASH bomb 

Lifting rias s extra dávkou regenerácie, určený pre riasy poškodené, jemné a tenké, oslabené po nosení umelých rias. Najprv sa na riasy urobí lash lifting (popis vyššie) a v ďalších krokoch sa na riasy nanášajú regeneračné séra s kyselinou hyalurónovou, vitamínmi a na záver sa riasy keratinujú. Vďaka tomu sú opticky hrubšie, zdravšie a hĺbkovo zregenerované. Štruktúra rias je upravená, posilnená a po zákroku je viditeľný rozdiel v kvalite a efekte rias. 

Trvanie 90 min. 

Cena 70€

Umelé mihalnice:

Fast volume lashes 5D - kašmírove mihalnice, 5 umelých nano rias aplikovaných na 1 prírodnú. Rýchla a efektívna aplikácia, maximálny objem za minumálny čas.

Cena 80€

Nano volume lashes. Variabilita, nakoľko sa objem vytvára individualne na požiadavky klientky a kvalitu jej prirodzených rias.

Cena 100€