Doplnkové služby

Úprava obočia 

Formovanie obočia pinzetou. 

Trvanie 15 min. 

Cena 5€

Farbenie obočia

Farbenie chĺpkov obočia farbou na peroxidovej báze.

Trvanie 15 min. 

Cena 5€

Laminácia obočia:

Obočie sa upraví, zafarbí a trvalo zafixuje do želaného tvaru, s možnosťou získať úplné nový tvar obočia. Efekt vydrží 4-8 týždňov.

Trvanie 60 min.

Cena 30€

Úprava prirodzených mihalníc:

LASH lifting 

Viditeľné predĺženie a zvýraznenie rias vďaka liftingu prírodných mihalníc. Riasy sa zdvihnú od korienkov, čím sa predĺžia a nafarbením získajú výraznejší efekt. Riasy je možné bežne líčiť ak je potrebné. Efekt vydrží, až kým riasy nevypadnú a nie sú nahradené novými, čo je cca 6-8 týždňov.

Na zákrok treba prísť odlíčená, bez umelých rias. Riasy sa odlíčia, odmastnia, zafixujú sa spodné riasy, na ktorých sa zákrok nevykonáva, na vrchné viečko sa nanesie silikónová podložka vo veľkosti požadovaného efektu liftingu. Na podložku sa precízne zafixujú vrchné riasy a následuje nanášanie séra na lifting rias, ktorý pozostáva z 3 krokov. Na záver sa riasy nafarbia. 

Trvanie 60 min. 

Cena 50€

LASH bomb 

Lifting rias s extra dávkou regenerácie, určený pre riasy poškodené, jemné a tenké, oslabené mihalnice. Najprv sa na riasy urobí lash lifting (popis vyššie) a v ďalších krokoch sa na riasy nanášajú regeneračné séra s kyselinou hyalurónovou, vitamínmi a na záver sa riasy keratinujú. Vďaka tomu sú opticky hrubšie, zdravšie a hĺbkovo zregenerované. Štruktúra rias je upravená, posilnená a po zákroku je viditeľný rozdiel v kvalite a efekte rias. 

Trvanie 90 min. 

Cena 70€